Заработок в интернете на МЛМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Заработок в интернете на МЛМ » Флуд » Монітори у Харкові


Монітори у Харкові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! Щось останнім часом дуже важко сидіти за компом постійно. Роботи в мене добавилося, тому що багато людей в нас звільнилося чи уїхало за кордон. Тягну всю роботу. глаза дуже втомлюються. Що робити з цим?

0

2

lolelazzurka написал(а):

Всім привіт! Щось останнім часом дуже важко сидіти за компом постійно. Роботи в мене добавилося, тому що багато людей в нас звільнилося чи уїхало за кордон. Тягну всю роботу. глаза дуже втомлюються. Що робити з цим?

Можна і вам звільнитися. Можна наняти працівників, якщо самій важко. Ну і обов'язково треба поміняти монітор. Ваші очі не будуть так сильно втомлюватися. Це вам моя порада. Так би мовити перевірено на собі.

0

3

Всяка порада цінна для мене. Все ви правльно пишете. Але це як то кажуть не на часі. А осі монітор можна було б і поміняти. Що порадити, яку моель краще купити. Магазин теж порадити потрібно. Дякую.

0

4

lolelazzurka написал(а):

Всяка порада цінна для мене. Все ви правльно пишете. Але це як то кажуть не на часі. А осі монітор можна було б і поміняти. Що порадити, яку моель краще купити. Магазин теж порадити потрібно. Дякую.

Зараз дуже класні монітори почали випускати. Технології як то кажуть не стоять на місці. Я вам раджу звернутися до магазину Алло у Харкові, та обрати там свій новенький монітор https://allo.ua/ua/harkiv/monitory/ Я за всі монітори не скажу, але можу похвалитися своїм. Я купив собі монітор 31.5" ASUS VP32UQ (90LM06S0-B01E70). Тепер за свої очі я не хвилююся. Такий монітор забезпечує чіткість, деталізацію та ефект присутності. 100% sRGB забезпечує реалістичні кольори та більш плавну градацію. Я дуже задоволений.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/image/524x494/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/a/s/asus-315-vp32uq-90lm06s0-b01e70-black_result.jpg

0


Вы здесь » Заработок в интернете на МЛМ » Флуд » Монітори у Харкові