Заработок в интернете на МЛМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Заработок в интернете на МЛМ » Флуд » Контроль робочого часу працівників


Контроль робочого часу працівників

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Підкажіть будь ласка, які є варіанти контролю робочого часу працівників на дистанційній роботі? Наразі вимушено працюємо всі вдома, але мушу стежити за ефективністю робочого процесу, що можете порадити?

0

2

Якщо у вас немає довіри до працівників, або є підозри, то потрібно вводити щось радикальне. Існують багато програм обліку з системами автоматичного стеження. З їх допомогою відстежується запуск програм на вашому комп'ютері, перехоплюється обмін повідомлення в месенджерах і натискання клавіш при наборі тексту. Серед цього можна вибрати корисне. Я й сам планую вводити щось на кшталт.

0

3

Доречі, якщо ви не були проінформовані, то можу я для вас відкрити Америку: такі програми є незаконними в нашій країні. Ваші працівники, якщо дізнаються про таке стеження, можуть влаштувати вам багато неприємностей. Не раджу робити цього!

0

4

Цілком згодна, що вводити такі незаконні методи контролю дуже небезпечно. Але існують легальні та ефективні способи контролю, один з них це сервіс Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php з наборів інструментів для організації роботи компаній.
До складу цього софту входить індивідуальні та колективні тайм трекери, які є цілком легальними та ефективно стимулюють самодисципліну та організованість. Вам не потрібно буде спостереження за співробітниками. На діаграмах та таблицях ви будете в режимі онлайн бачити всі процеси та закінчені проекти.
https://skr.sh/i/280421/8vhEAHCw.jpg

0


Вы здесь » Заработок в интернете на МЛМ » Флуд » Контроль робочого часу працівників