Заработок в интернете на МЛМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Заработок в интернете на МЛМ » Флуд » Ремонт телефону

Ремонт телефону

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Всім привіт. Віддав своїй дитині старий Айфон 5. Проте вона якось зламала роз'єм живлення зарядного пристрою. Намагався якось сам все полагодити, та не вдається. Шукаю професіоналів які можуть відремонтувати?Місто Києв, якщо що.

0

2

У айфонів дуже слабкий роз'єм, дуже часто вони ламаються.

0

3

У мене схожа ситуація була з моїм айфоном. Я якось різко і несподівано витягла зарядний пристрій і зламала гніздо. Мені було дуже прикро, така дурна поломка. Але нічого страшного в цьому немає, легко можна виправити. У Києві нещодавно відкрився сервісний центр https://a-service.ua/ua я звернулася і мені полагодили телефон буквально за кілька годин. Ремонт обійшовся недорого. Ну і звичайно зробили все якісно. Звертайтеся.

0

4

Я свой ремонтировал раза три точно. Но как покупался в воде всё, на долго ремонтов не помогает, через недели две опять глючит. Лучше новый наверное покупать

0

5

Практично - не значит дорого. Для того, чтобы быть на связи максимально, достаточно купить телефон на три сим карты. Кстати, если не знали про такие, то советую посмотреть по ссылке - это действительно современные телефоны, очень недорогие к тому же.

0

Вы здесь » Заработок в интернете на МЛМ » Флуд » Ремонт телефону